تدریس خصوصی زبان انگلیسی در لنگرود

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در لنگرود: تدریس خصوصی و نیمه خصوصی درس زبان انگلیسی در لنگرود توسط استاد مجرب زبان انگلیسی انجام می گیرد. جدیدترین متد آموزشی زبان انگلیسی با روشی منحصر به فرد درس زبان انگلیسی را برای شما ساده و قابل درک می کند و شما را با سرعت بیشتر به اهداف آموزشی تان می رساند.

فواید فراگیری زبان انگلیسی در گروه آموزشی ما

سیستم آموزشی گروه ما مبتنی بر جدید ترین روش های آموزشی و یادگیری است که برای تمامی مهارت های زبان انگلیسی، برای دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برنامه های خاص خود را دارد. به عنوان مثال، یکی از بزرگترین چالش هایی که در یادگیری زبان انگلیسی با آن روبرو می شویم، حفظ کردن کلمات است. مهمترین مباحثی که باید در هنگام حفظ کلمات زبان انگلیسی مورد توجه قرار گیرد، تطبیق کلمات با معانی شان و تصویر سازی معنای کلمات آموخته شده در ذهن است. گروه آموزشی ما به شما نشان می دهد که چگونه ساده ترین روش برای یادگیری لغات زبان انگلیسی، به کار گیری کامل مغز است.

با استفاده از تکنیک های منحصر به فرد، به شما آموزش می دهیم که چگونه فرایند یادگیری باید با به کارگیری قدرت تصویری مغز همراه شود. با توجه به تکنیک ها و جزوه های منحصر به فرد ما، یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین، بسیار موثر و آسان خواهد بود. کافی است که شما در اتاق خود، پشت سیستم خود بنشینید و با صرفه جویی در هزینۀ مالی و زمانی رفت و آمد، به بهترین شکل زبان انگلیسی را فرا بگیرید و در مدت کوتاه به زبان انگلیسی روان صحبت کنید! بسته های آموزشی ما توسط کارآمد ترین کارشناسان و برنامه ریزان آموزشی رشتۀ زبان انگلیسی و روانشناسی یادگیری برای شما آماده شده است.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید زبان انگلیسی را به بهترین روش فرا بگیرید، باید مرحله به مرحله، تمامی دوره های ما را با دقت بگذرانید. گروه آموزشی ما هم دارای برنامه های آموزشی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی است. ما تکنیک های مختلفی را لحاظ می کنیم که علاوه بر آماده سازی شما در حیطه یادگیری زبان، با استفاده از تکنیک های روان شناسی، شما را از لحاظ کارکرد های ذهن برای فراگیری مطالب آموزشی آماده می کند.

در هر مرحله آموزشی، این تکنیک های روانشناسی به ایجاد تصاویر بصری برای یادگیری کلمات و عبارات کمک می کند. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود ساختار ها و کلمات انگلیسی را به روشی سریع و آسان به خاطر بسپارید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به متد آموزشی ما اطمینان داشته باشید و جزوات ما را با دقت مطالعه کنید. گروه آموزشی ما آماده است تا طیف گسترده ای از کلاس ها و دوره های انگلیسی از جمله کنکور های داخلی، آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل، و همچنین دوره های مبتدی، متوسط و پیشرفته را به شما ارائه کند.

لنگرود یکی از شهر های استان گیلان و مرکز شهرستان لنگرود ایران است. این شهر در شرق استان گیلان واقع شده و در سرشماری سال 2006، جمعیت آن در 18875 خانواده 65369 نفر بود. لنگرود در ساحل جنوبی دریای خزر واقع شده است. روستای کوچک اسپیلی ، محل اصلی فیلم گیلانه (به کارگردانی رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهاب) در جنوب لنگرود واقع شده است. یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری لنگرود ساحل چمخاله است که دارای هتل، تفریحگاه ها و قایقرانی و چشم انداز ساحل است. شهر قدیمی توسط رودخانه لنگرود به دو بخش تقسیم شده است. به هنگام پادشاهی نادر شاه، لنگرود یکی از مهمترین حوضه های شمال ایران بوده است. معروف ترین مکان باستان شناسی لنگرود پل خشتی است، پلی تاریخی در کنار رودخانه لنگرود.