تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضی به صورت حضوری و آنلاین
با همکاری مدرسان برتر ایرانی
در تورنتو کانادا
جهت هماهنگی کلاس ها و مشاوره رایگان، با شماره زیر تماس تلفنی، واتس آپی یا تلگرامی برقرار کنید:
00989113354045

گروه تخصصی

گروه خوش سرور به طور تخصصی در زمینه آموزش ریاضی فعالیت می کند.

آموزش تخصصی

گروه خوش سرور آمادگی دارد که تمامی مراحل آموزش و تحقیق را به طور حرفه ای به دانش آموزان و دانشجویان آموزش دهد.

انتخاب موضوع

گروه خوش سرور روش تدریسی به روز، متناسب با سلایق مخاطب و با پیشینه مناسب در اختیار مخاطبین قرار می دهد.

مشاوره و رفع اشکال

گروه خوش سرور با تیمی تخصصی، تمامی مطالب مربوط به ریاضی را به دانشجویان مشاوره می دهد.

ویراستاری

گروه خوش سرور از محققین برجسته ریاضی تشکیل شده و می تواند بهترین مشاوره را به بهترین نحو ارائه کند.

تهیه منابع

گروه خوش سرور کتب و مقالات فارسی و انگلیسی مورد نظر را برای محققین ریاضی فراهم می آورد.

 
 

تدریس خصوصی ریاضی در تورنتو کانادا

تدریس خصوصی ریاضی در تورنتو (تدریس خصوصی ریاضی در تورنتو): تدریس خصوصی و نیمه خصوصی درس ریاضی در تورنتو در کانادا با بهترین روش تدریس به صورت آنلاین. از طریق کانال تلگرامی، واتس آپ، یا اسکایپ با ما تماس بگیرید.

معلمان ریاضی در تورنتو توسط مدیران مدارس و با مراقبت معلمان معتبر که همچنین متخصص ریاضی هستند ، تأسیس می شود. مدرسان ریاضی ما در تورنتو از پیشینه های مختلف تحصیلی استفاده می شوند. برخی از آموزگاران ریاضیات از تورنتو دارای مدرسان ، اساتید ، مهندسان ، فارغ التحصیلان رشته ریاضی دانشگاه و دانشجویانی هستند که رشته ریاضیات را به عهده دارند. مربیان ریاضی ما در تورنتو 1 در 1 آموزش راحتی در خانه خود یا یک کتابخانه در این نزدیکی را ارائه می دهند.

از سال 2004 ، معلمان ریاضی در تورنتو از هزاران دانش آموز ریاضی در تورنتو از مدارس دولتی و خصوصی و همچنین نهادهای خصوصی مانند سازمان های ورزشی ، شرکت های بیمه ، بیمارستان ها ، انجمن های کمک به کودکان و والدینی که فرزندان خود در خانه دارند ، کمک کرده است.

گروه ریاضیات دانشگاه تورنتو یک گروه آکادمیک در دانشکده هنر و علوم دانشگاه تورنتو است. در مرکز اصلی دانشگاه در مرکز فناوری اطلاعات بان واقع شده است.

برای بیشتر نیمه دوم قرن 19 ، دانشگاه تورنتو تنها دانشگاه انگلیسی زبان در کانادا بود که برنامه هایی را با تخصص ارائه می داد ، یکی در ریاضیات و فلسفه طبیعی. دانشگاه برنامه ریاضیات خود را در سال 1877 راه اندازی کرد ، که در نیمه اول قرن بیستم الگویی برای بقیه کانادا شد. انجمن ریاضی و فیزیک در سال 1882 به عنوان یک جامعه دانشجویی ریاضیات تاسیس شد.

در اوایل قرن بیستم ، این گروه برای اولین بار در آمریکای شمالی شد که به تحقیق در زمینه علم آکواریوم پرداخت. در همان زمان ، گروه ریاضیات دانشگاه تورنتو به طور فزاینده ای بر تحقیقات ریاضیات در کانادا پیشتاز بود. عضو هیئت علمی جان چارلز فیلدز ، که در سال 1902 به عنوان استاد منصوب شد ، شاید مهمترین مورد در توسعه تحقیقات در تورنتو باشد. فیلدها کنگره بین المللی ریاضیدانان 1924 را که در تورنتو برگزار می شد ، ترتیب دادند و بعداً مدال فیلدز را پیدا کردند.